Open menu
Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

PRESS

SPORT

Hrvatsku žensku nogometnu reprezentaciju nakon Švicarske čeka gostovanje kod Rumunjske 22. rujna
Hrvatice uzele bod protiv favorizirane Švicarske

Ženski nogomet

PRESS:  Sport

NOGOMET

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija odigrala je u petak na stadionu u Zaprešiću 1-1 protiv Švicarske u kvalifikacijama za Europsko nogometno prvenstvo

Hrvatska je povela u trećoj minuti susreta pogotkom Ivane Rudelić, no u drugom poluvremenu Švicarska je izjednačila, a zabila je Ramona Bachmann u 74. minuti.

...

Nakon stanke uzrokovane pandemijom koronavirusa, nastavljene su kvalifikacije za Europsko prvenstvo nogometašica 2022. godine. Hrvatsku žensku nogometnu reprezentaciju nakon Švicarske čeka gostovanje kod Rumunjske 22. rujna u Nogometnom centru u mjestu Mogosoaia kraj Bukurešta.

S bodom iz ove utakmice Hrvatska u skupini H zauzima treće mjesto i ima četiri osvojena boda, ali i utakmicu više od Rumunjske koja je na četvrtom mjestu sa tri boda. Hrvatska je na početku kvalifikacija pobijedila u gostima Litvu.