Open menu

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna
 

PRESS

SATIRA
Vi se dohvatili Agrokora i Dalićke, a mimo vas prolaze mnogo važnije stvari...
Pernar postaje Veliki Meštar najmoćnije masonske lože na svijetu?
 
Pernar

 

 

PRESS

 

 

Vedetu naše političke scene i gurua anarhizma u Hrvata Ivana Pernara ne prestaju juriti strani centri moći, a sve u namjeri da se dokopaju njegovih genijalnih patenata u kojima se kriju rješenja od vitalne važnosti za budućnost čovječanstva.

 

I siromašak, u strci je ima već dva tjedna, od kad su održali onaj skup stranke. Od Rusa i Kineza preko Amera, Britanaca i Nijemaca, do Azerbejdžanaca, Kazahstanaca i Liliputanaca – svi su se dali u potjeru za hrvatskim genijalcem. Opsjedaju ga zgodne hostese i službenice stranih veleposlanstava, zanosne tajnice, pa čak i ministrice, mame ga golemim novcima i skupim parfemima, ali sve džaba!

...

Ne da se naš guru anarho-scene, pogotovu sad kad je (kako njegov susjed tvrdi) konačno završio svoje kapitalno djelo „Dijalektika praktičnog anarhizma i svjetlu samoregulirajućih stihijskih društveno-političkih i ekonomskih procesa“.

Je, je, završio je on to i smjestio na sigurno.

Nije Ivek naivan!

I sad mogu Ameri, Rusi, Kinezi, Nijemci, Azerbejdžanci, Kazahstanci i Liliputanci oblijetati do mile volje, ON će odrediti vrijeme, mjesto i trenutak kad će svoj genijalni izum prezentirati čovječanstvu!

Uostalom, ni Nikoli Tesli nitko nije mogao dirigirati kako i kad će objelodaniti neki svoj patent i pronalazak, je l' tako?

I sve bi to još nekako prošlo, ali vijest koja stiže iz birca u njegovom kvartu ono je što udara posred čela!

Zamislite, draga publiko, jedna od najmoćnijih masonskih loža (ako ne i najmoćnija) na svijetu, lobira da im upravo naš Ivek bude VELIKI MEŠTAR!

Ohladio sam se kad sam čuo. Jest da je momak koji je to izrekao bio pri piću (a povremeno zapali i gdje-koji džoint), ali blizak je Iveku i to budi opravdanu sumnju da nije rečeno tek tako!

Narode moj, što ako nam (ne daj Bože) ode?

Razmišljate li kad o tomu?

Vi se dohvatili Agrokora i Dalićke, a mimo vas prolaze mnogo važnije stvari...

E, moj narode!

 

komentar

 

 

Foto: 1. DPCM/Patrik Macek/PIXSELL

 

 Autor: Zlatko Pinter

 

Ovaj materijal sufinanciran je sredstvima Fonda za poticanje pluralizma i raznovrsnosti elektroničkih medija. 

 

Stavovi izraženi u ovom članku su autorovi i ne odražavaju nužno uredničku politiku Domoljubnog portala CM. 

 

 

 

UCM

Harley-Davidson Zagreb

TOP AUDIO

Trenutno posjetitelja

Imamo 1015 gostiju i nema članova online

A- A A+
Odobravate li moguće postavljanje 'Zlatne kupole' na Grenlandu?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Pomoć braniteljima i njihovim obiteljima

Open menu
JSN Epic is designed by JoomlaShine.com